„Jeśli spojrzysz we właściwy sposób, zobaczysz, że cały świat jest pięknym ogrodem.”

Frances Hodgson Burnett, Tajemniczy ogród


Dekoracje florystyczne

Kocham kwiaty i mam naturę romantyczną, a to sprawia, że jestem otwarta na nowe pomysły i piękne projekty. Potrafię wyobrazić sobie, jak ważna jest Ciebie odpowiednia stylizacja, która jest unikalna i zaaranżowana tylko dla Ciebie.

Otrzymasz pełny zakres usług, od stworzenia koncepcji po realizację i będę do dyspozycji na każdym etapie.

Kwiaty na ślub

Kwiaty okazjonalne

Chciałabym zaprosić Cię do współpracy i pokazać, w jaki sposób kompozycje florystyczne mogą stworzyć piękną oprawę niezwykłych chwil w Twoim życiu.


Opinie

Chciałam jeszcze od siebie bardzo Pani podziękować. Zarówno w kościele, jak i na sali wszyscy byli oczarowani Pani dekoracjami. Dziękujemy Pani bardzo, za tak miłą współpracę, za to że stworzyła Pani te kompozycje dokładnie tak jak sobie wymarzyliśmy. Wszystko było idealne, pasowało do Nas, do sali. Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią, będziemy polecać każdemu, bo robicie Państwo kawał świetnej roboty.
Ania i Dawid

Pani Dorota jest osobą niezwykle kreatywną, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Kwiaty w jej rękach zmieniają się w piękne kompozycje. Jest bardzo dobrze zorganizowana, punktualna, nie szczędzi swojego czasu i zaangażowania – po prostu wkłada serce w swoją pracę. Chętnie doradzi, odpowie na nurtujące pytania. Zawsze starała się poznać moją wizję i moje oczekiwania, co przełożyło się na doskonałe efekty. Zarówno bukiet ślubny jak i dekoracja sali przerosły moje oczekiwania.
Magdalena i Paweł

Nie ma przypadków w życiu, najlepszym na to dowodem, jest kompozycja ślubna jaką otrzymałam od Pani Doroty. Doskonałe wyczucie klimatu, profesjonalizm i dopracowanie szczegółów – a w efekcie przepiękna realizacja mojego zamówienia. To był mój najpiękniejszy bukiet w życiu – Pani Dorota w 110% zrealizowała to o co prosiłam. Polecam z pełną świadomością i odpowiedzialnością.
Marzena

Bardzo serdecznie dziękujemy za przepiękne kompozycje kwiatowe, wszyscy byli oczarowani pięknymi kwiatami;) na pewno będę Panią polecała innym koleżankom.
Katarzyna

Chcieliśmy podziękować za pięknie ubrany kościół i salę. Pięknie się to prezentowało, aż szkoda że trzeba było składać rano.
Klaudia i Rafał

Dziękujemy za piękne dekoracje! Kwiaty / kompozycje bardzo ładne, na gościach też zrobiły wrażenie.
Karolina i Paweł

Dziękujemy baaaaaardzo za przepiękne dekoracje.
Altanka wyglądała cudownie, zresztą sala również:)
Bukiet jest przecudowny, zadbała Pani o każdy detal.
Jesteśmy wzruszeni tym jak wszystko wspaniale się prezentowało ❤️❤️❤️
Paulina

Chodź, pokażę Ci kwiat…

Z dzieciństwa pamiętam niezwykły ogród wiejskiego ogrodnika, do którego posyłali mnie rodzice, kiedy były imieniny taty. Oczekując na bukiet ze świeżych kwiatów zachwycałam się pięknem różanego ogrodu. Do tej pory pamiętam radość i dumę, kiedy wracałam do domu z pachnącym bukietem w dłoni.

Po skończeniu Liceum Plastycznego w Krakowie zdobyłam dyplom na Wydziale Form Przemysłowych w Krakowie w Katedrze Komunikacji Wizualnej. Kwiaty to moja pasja, dlatego swoje wykształcenie wykorzystuję również do tworzenia bukietów i kompozycji florystycznych. Szukam harmonii kolorów, bawię się kontrastem i wydobywam strukturę formy.

W czerwcu 2019 roku zdobyłam 2-gie miejsce w Konkursie na Najpiękniejszy Wianek organizowanym podczas krakowskich Wianków i od tej pory postanowiłam rozwijać swoją pasję związaną z florystyką.

Chciałabym zaprosić Cię do współpracy i pokazać, w jaki sposób kompozycje florystyczne mogą stworzyć piękną oprawę niezwykłych chwil w Twoim życiu. Tworząc dekoracje florystyczne mam na względzie przede wszystkim ludzi, dla których je wykonuję i ich niepowtarzalny charakter. Zapraszam do ogrodu Mandala la – znajdziesz tu kompozycje florystyczne zaprojektowane specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły. Zapraszam także na bezpłatne i niezobowiązujące konsultacje dotyczące Twojej dekoracji ślubnej. Dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań i postaram się, aby ten wyjątkowy dzień w życiu był niepowtarzalny dla Państwa Młodych i dla zaproszonych gości.

Dorota Kozak
tel. +48 509 906 984
e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu

Instagram


Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu