Karolina i Wojciech / Dworek Fantazja w Skomielnej Białej

Glamour, czyli Soft Lilac & Lemon


W majowej dekoracji nie mogło zabraknąć koloru lila w postaci delikatnej gipsówki oraz odcieni miękkiej limonki. We wnętrzu glamour połączenie złota i srebra prezentuje się bardzo efektownie, dlatego wykonaliśmy dekorację eleganckich srebrnych kandelabrów – wiosenna jasna zieleń, pastelowy lila i żółty zostały połączone z delikatną bielą kwiatów czeremchy, które właśnie rozkwitły. Na stołach zostały położone ażurowe złote bieżniki i wysokie świeczniki oraz złote podtalerze z cyrkoniami. Dodatkową dekoracją były małe bukieciki z ciemiernikiem, a na serwetki położyliśmy gałązki gipsówki.

W kompozycjach pojawiła się eustoma, róża, lewkonia, ciemiernik, mikołajek, goździk i gipsówka, a także gałązki z liśćmi brzozy i kwiatami czeremchy. Na podłużnym stole prezydialnym został położony koronkowy obrus i kompozycja kaskadowa w towarzystwie dodatkowych symetrycznych dekoracji kwiatowych, a także lampiony i świeczniki. Za stołem na tle koronkowej firany powiesiliśmy girlandę z liści ruskusu włoskiego i kurtynę led, która delikatnie rozświetliła okno.

Wykonaliśmy także dekorację kwiatową w kościele, samochodu oraz bukiety z lewkonią w kolorze lila.

fot. Studio Luna

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu