Ewelina i Nicola / Dworzyszcze Wola

W stylu Boho Chic, z nutą elegancji


To klimat dekoracji, który przypadnie do gustu tym, którzy lubią elegancję w swobodnym stylu. Podczas wesela wszyscy mają się czuć naturalnie i dobrze się bawić, a dekoracje mają w sposób dyskretny podkreślać charakter uroczystości.

Okrągłe stoły zostały nakryte obrusem w bardzo neutralnym kolorze szarym, który wspaniale prezentował się w zestawieniu z kwiatami w odcieniach champagne. Wśród kwiatów w kolorze białym, kremowym, łososiowym, ceglastym i beżowych wyróżniały się róże i eustoma.
Na stole prezydialnym w narożnikach pojawiły się dwie dekoracje, które pięknie otoczyły Młodą Parę, a na parapecie w tle została postawiona dodatkowa dekoracja oraz różnorodne świeczniki w odcieniach złota.

Dodatkowym elementem dekoracji była naturalna zielona girlanda z bluszczu oraz papierowa girlanda z chorągiewkami, które w połączeniu z girlandami świetlnymi stworzyły na sali przyjemny nastrój.

Wykonaliśmy także dekorację kościoła oraz bukiety i butonierki oraz korsarz.

Fot. Kinga Kasperczyk

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu