Karolina i Paweł / Hotel Garden Square w Krakowie

Nowoczesna klasyka


Hotel Garden Square

Dekoracje na lipcowe wesele Pani Karoliny były inspirowane twórczością Victorii Ahn. Utrzymane w eleganckim, naturalnym i nowoczesnym stylu. Do dekoracji stołów w Hotelu Garden Square zaprojektowaliśmy niskie kompozycje o regularnym kształcie z elementami linearnymi w szklanych paterach. Bukiety powstały z dalii w różnych odcieniach, róż, lewkonii, mikołajka, delikatnej firletki z dodatkiem liści eukaliptusa i magnolii. Nasycona kolorystyka w odcieniach łososiowych, złotych z odrobiną niebieskiego idealnie pasowała do wnętrza sali w nowoczesnym stylu, eleganckich szarych obrusów i foteli w kolorze musztardowym.

Na stole Pary Młodej stanęła płaska kompozycja w odcieniach łososiowych i wysokie świeczniki. Białe serwetki zostały udekorowane wstążką w kolorze starego złota oraz pachnącym eukaliptusem. Na stołach z bufetem stanęły dekoracje na wysokich złotych geometrycznych kwietnikach. Dzięki luźnej formie kompozycje zyskały zwiewny charakter doskonale pasujący do strefy chilloutu znajdującej się tuż obok. Jako uzupełnienie na stołach z bufetem postawiliśmy mini kompozycje na mchu, które dodały wnętrzu naturalnego charakteru i nawiązywały do mchu stanowiącego element stałej dekoracji wnętrza w strefie chilloutu.

Wykonaliśmy także bukiet dla pani Karoliny, kwiaty na grzebieniu do włosów oraz butonierkę.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu