Ania i Dawid / Restauracja Magnolia w Budzowie

Coś niebieskiego, czyli Classic Blue & Blush


Ania i Dawid śmiało postawili na kontrastowe łączenie ulubionych kolorów. W nowoczesnym i eleganckim wnętrzu pojawiła się stylizacja weselna w cudownych kolorach. Połączone kolory bieli, brudnego różu z akcentami łososiowymi pięknie ze sobą harmonizowały, a odrobina intensywnego błękitu paryskiego wprowadziła klasyczny kontrast. Geometryczne złote kwietniki, elementy szklane, jak i złote świeczniki były wspaniałym dopełnieniem całości.

Kompozycje powstały z delikatnej eustomy, goździka, chryzantemy, hortensji, róż z dodatkiem jesiennych liści klona jesionolistnego. Pastelowa kolorystyka kwiatów została uzupełniona złotymi dodatkami z odrobiną błękitnych traw i suszu, które idealnie pasowały do niebieskich eleganckich serwetek swobodnie ułożonych na stole.

Na stole Pary Młodej pojawiły się wysokie złote świeczniki i swobodnie opadająca girlanda, tworząc bajkowy nastrój. Jako uzupełnienie dekoracji za stołem została powieszona zwiewna dekoracja w formie chmury. Pięknym dodatkiem do całości był napis led „Z Tobą chcę oglądać świat”, który narzeczeni wygrali uczestnicząc w Targach Ślubnych!

Wykonaliśmy także bukiet dla pani Ani oraz butonierki, a także dekorację samochodu. Dekoracja kwiatowa zabytkowego kościoła św. Erazma w Barwałdzie Dolnym nawiązywała do dekoracji sali i subtelnie wypełniła niezwykle piękne wnętrze.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu