Katarzyna / Kościół św. Grzegorza Wielkiego w Krakowie

Barokowe dekoracje w złotych gazonach


Dekoracje na sierpniowy ślub Pani Katarzyny były inetersującym wyzwaniem ze względu na zabytkowy charakter kościoła w stylu gotyckim z barokowymi ołtarzami. Do dekoracji złotych krzeseł Chiaviari dla Młodej Pary i świadków posłużyły tiule i kompozycje z pięknych dali w pastelowej kolorystyce. Stary zabytkowy biały klęcznik został udekorowany małymi kompozycjami z kwiatów, które podkreślały piękną formę elementów zdobniczych. Bukieciki do dekoracji ławek powstały z miniaturowej róży w pudrowym odcieniu z asparagusem, a biały tiul został ozdobiony koronkową wstążką. Przed wejściem głównym zostały ustawione pastelowe kompozycje na złotych geometrycznych kwietnikach w złotych gazonach, które subtelnie nawiązywały do ceglanej fasady kościoła i złotych zdobień we wnętrzu.

Na schodach stanęły białe lampiony, a balustrada została przystrojona sześcioma kompozycjami z kwiatów, których usytuowanie nawiązywało do formy kamiennych schodów. Dzięki pastelowej kolorystyce, tradycyjnym kwiatom i opadającej formie kompozycje doskonale wpisały się w otoczenie.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu