Magdalena i Paweł / Akacjowy Dwór w Krakowie

W stylu rustic glam


Na wrześniowe wesele w Akacjowym Dworze przygotowaliśmy dekoracje w stylu rustic glam. Pani Magdalenie zależało, aby utrzymać elegancki charakter, jednak wprowadzić także trochę naturalnego klimatu – wraz z narzeczonym kochają góry. Na okrągłych stołach gości ustawiliśmy wysokie dekoracje w szklanych wazonach, a także słoiczki z małymi dekoracjami. Uzupełnieniem aranżacji stołów były świeczki oraz dekoracja serwetek. Kompozycje powstały z kwiatów w odcieniach od pudrowego różu do ciemnego borda i różnorodnej zieleni, a także traw – typowych dla górskiej łąki.

Na stole Pary Młodej położyliśmy podłużną kompozycję, z lekko spływającymi zielonymi pędami. Za Parą Młodą stanął zielony łuk udekorowany pędami asparagusa. Nad kominkiem powiesiliśmy ogromny wieniec z bukowych liści i hortensji, a schody na piętro udekorowaliśmy zieloną girlandą z pędów bluszcza.

Oprócz dekoracji wnętrza sali zajęliśmy się także dekoracją przed wejściem i przy tablicy gości. W ogrodzie przystroiliśmy pergolę trawami oraz delikatnymi kwiatami – jak z górskiej łąki. Pojawiły się tam także lampiony oraz małe bukieciki na stołach w ogródku. Pergola stanowiła wspaniałe miejsce do wspólnych fotografii. Wykonaliśmy także bukiet dla pani Magdaleny, butonierki oraz bukiet dla świadkowej.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu