Magdalena i Tomasz / Dwór w Tomaszowicach

Boho jesienną porą


Styl boho od lat cieszy się ogromnym powodzeniem, ponieważ pozwala na dużą swobodę i spontaniczność, zachowując jednocześnie elementy klasy, wyrafinowania i szyku. Sala Oranżeria na terenie Dworu w Tomaszowicach doskonale wpisuje się w ten styl ze względu na wykończenie, które łączy surowe materiały, takie jak kamień i drewno z pięknymi oknami w stylu francuskim.

W kolorystyce kwiatów dominowały pastelowe kolory jesieni, terakota kontrastowała z bielą, burgund dodał głębi, a całość uzupełniła odrobina pudrowego różu i zieleń.

Przy drzwiach wejściowych stały dwie dekoracje zapraszające gości. Na stół prezydialny wykonaliśmy dekorację kaskadową, która króluje w tym roku. Na stołach gości pojawiły się kwiaty nawiązujące charakterem do dekoracji wiodącej. Dominowały róże i wielkie reprezentacyjne hortensje, a jako rośliny uzupełniające dodaliśmy delikatny asparagus oraz zwisające kłosy szarłata. Na sali postawiliśmy również fotościankę otuloną szyfonem w kolorze ecru oraz kwiatami.

Girlandy z lampek Edisona i wysokie świece w złotych świecznikach uzupełniły całość dekoracji. Wykonaliśmy także bukiety i butonierki.

fot. Anna Osetek

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu