Alina i Piotr / Ranczo Wiktoryjka

W Wiktoryjce w stylu rustykalnym


Podłużne stoły nakryliśmy szyfonowym bieżnikiem w delikatnym beżowym kolorze, który wspaniale prezentował się w zestawieniu z kwiatami w odcieniach burgundu, czerwieni i koloru herbacianego. Do dekoracji zastosowaliśmy kwiaty o charakterze rustykalnym, takie jak: cynie, dalie, piwonie, gerbery, margerytki i róże. Uzupełnieniem dekoracji były trawy pampasowe, doskonale wpisujące się w sielski klimat wesela.
Na środku stołu pojawiła się dekoracja główna, która wyeksponowała miejsce, gdzie siedziała Młoda Para. Wykonaliśmy także dekorację miejsca, gdzie odbyła się ceremonia ślubna. Orzech rosnący przed stodołą ozdobiliśmy lekką kompozycją z zieleni i kwiatów, a także powiesiliśmy wieniec ozdobiony zwiewnym asparagusem z kwiatami w małych flakonikach.
Pod zadaszeniem stodoły stanęła ścianka ozdobiona piękną makramą wykonaną przez mamę Panny Młodej oraz dwoma kompozycjami. Ścianka doskonale sprawdziła się jako tło do zdjęć.

Wykonaliśmy także bukiety i butonierki oraz wianek.

fot. www.lmfoto.pl

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu