Klaudia i Rafał / Restauracja Grube Ryby w Zabierzowie

W stylu rustykalnym


Dekoracje na wrześniowy ślub i wesele Pani Klaudii były w stylu rustykalnym, proste i naturalne, idealnie dopasowane do miejsca i charakteru przyjęcia. Pojedyncze kwiaty w przeźroczystych, zielonych i pudrowo-różowych butelkach różnej wielkości stanęły na wszystkich stołach, bufetach i barze. Do dekoracji zostały użyte piękne dalie, które tworzyły mocny kolorystyczny akcent w kolorze białym, łososiowym, czerwonym i bordowym, a także miniaturowe róże, trawy i liście palmy. Na podłużnych stołach ułożyliśmy girlandy z liści pistacji i nie zabrakło również świec, które były postawione na drewnianych podstawkach, wykonanych przez panią Klaudię. Białe serwetki zostały ozdobione bordową wstażką z winietkami wydrukowanymi na ekologicznym papierze.

Stół Młodej Pary zdobił tiul w kolorze beżowym oraz dwie kompozycje usytuowane asymetrycznie. Za stołem na oknie pojawiła się zielona girlanda z pojedynczymi kwiatami. Przed wejściem stanęły drewniane skrzynie, a na nich kompozycje z dalii i traw, tworząc mocny kolorystyczny akcent, zachęcający do wejścia. W ogródku na stołach pojawiły się lampiony wykonane przez panią Klaudię oraz małe flakoniki z daliami.

Wykonaliśmy także bukiet dla pani Klaudii, bukiet dla świadkowej, butonierki oraz boksy z kwiatami dla rodziców.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu