Katarzyna i Łukasz / Restauracja Srebrna Góra w Krakowie

W stylu shabby chic


Dekoracje na październikowe wesele pani Katarzyny były utrzymane w romantycznym stylu shabby chic. Róże w biało-herbacianej kolorystyce z dodatkami w kolorze złotym i zielonym doskonale wpisały się w eleganckie wnętrze. Na podłużnych stołach umieściliśmy kompozycje w białych boxach kwiatowych, które po zakończeniu przyjęcia zostały podarowane gościom. Dodatkowo pomiędzy kwiatowymi dekoracjami pojawiły się świece na białych świecznikach i złote dekoracje serwetek. Subtelna, klasyczna kolorystyka idealnie pasowała do wnętrza sali w stylu krakowskim, pięknych luster w złotych ramach i drewnianych krzeseł.

Na stole Pary Młodej stanęła niska kompozycja w biało-herbacianej kolorystyce z akcentami w kolorze ceglastym i złotym oraz z dębowymi liśćmi nawiązujacymi do pory roku. Kwiaty jakie użyliśmy to róże angielskie pełne (główny motyw wystroju wnętrza zastosowany w tkaninach) i lewkonię letnią (pięknie pachnie). Dzięki różnorodnej zieleni takiej jak eukaliptus, srebrny starzec i malowane liście dębu kompozycje zyskały romantyczny charakter. Jako uzupełnienie na ściance za kanapą powiesiliśmy luźną girlandę z długimi pędami, która dodała wnętrzu naturalnego klimatu.

Wykonaliśmy także bukiet dla pani Katarzyny, bukiet dla świadkowej, butonierki oraz rożki z płatkami kwiatów do sypania.

fot. Studio Luna

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu