Ania i Dawid / Kościół św. Erazma w Barwałdzie Dolnym

Moss & Blush


Dekoracja zabytkowego kościoła św. Erazma subtelnie wypełniała niezwykle piękne wnętrze – wewnątrz kościoła znajduje się polichromia z końca XVIII wieku, o motywach figuralnych, roślinnych i geometrycznych.

We wnętrzu, gdzie każdy detal jest wykonany przez mistrzów rzemiosła, wykonaliśmy dekoracje w stylu klasycystycznym. Kompozycje w złotych gazonach powstały z róż, hortensji, eustomy, goździka, i kapusty ozdobnej z dodatkiem złotych liści aspidistra i palmy. Dekoracje pojawiły się przed ołtarzem głównym i na ołtarzach bocznych.

Krzesła Młodej Pary i świadków zostały udekorowane małymi kompozycjami i białym tiulem, a na ławkach pojawił się tiul oraz rożki z jesienną hortensją. Pięknym uzupełnieniem całości był biały dywan oraz dekoracje przed wejściem do kościoła.

Kompozycje florystyczne w sali Magnolia w Budzowie nawiązywały do dekoracji w kościele, jednak zostały dostosowane do nowoczesnego wnętrza. Wykonaliśmy bukiet dla pani Ani oraz butonierki, a także wianuszki z gipsówki do dekoracji samochodu.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu