Joanna i Łukasz / Willa Róż w Zakrzowie

Burgund & Blush


Zimowe dekoracje w odcieniach bordowych w połączeniu z ciepłym światłem lampionów i świeczników były pięknym dopełnieniem dla zimowej aury. W jasnym wnętrzu pojawiła się stylizacja weselna w kolorach nawiązujących do naturalnych ceglanych ścian – burgund i ciepły róż łączył się łagodnie z odcieniami złamanej bieli tworząc subtelne połączenie ze srebrnymi liśćmi eukaliptusa i bordowymi liśćmi ostrokrzewu. Na stołach zostały położone delikatne złote bieżniki i świeczniki, a serwetki przystroiliśmy suszonym lnem.

W kompozycjach pojawiła się eustoma, strelicja, goździk, jaskier i delikatny zimowy wax, a także kwiaty bawełny, które są jak puszysty śnieg. Stół Pary Młodej został przyozdobiony swobodnie spływającym obrusem z weluru i girlandą z kwiatami, natomiast przed stołem pojawiły się złote lampiony i świeczniki w towarzystwie delikatnych małych bukietów. Za Młodą Parą na tle ceglanej ściany została powieszona piękna girlanda z liści pistacji, ostrokrzewu, eukaliptusa i kwiatów, a także kurtyna led, która mieniła się na ciemnym tle.

Wykonaliśmy także dekorację kwiatową w kaplicy u Pallotynów na Kopcu w Kleczy oraz bukiety dla rodziców.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu