Walentyna i Jacek / Remiza w Jordanowie

Klasyczne eleganckie dekoracje


Na październikowe wesele w domu weselnym w Jordanowie przygotowaliśmy dekoracje utrzymane w srebrzystej tonacji. Pani Walentyna chciała nawiązać do eleganckiego charakteru nowoczesnego wnętrza i do srebrnej kolorystyki sali. Na podłużnych stołach gości ustawiliśmy wysokie dekoracje na eleganckich srebrnych kwietnikach oraz romantyczne kandelabry ze świecami ocieplające wnętrze. Kompozycje powstały z kwiatów w różnych odcieniach bieli oraz zieleni w odcieniu srebrnym. Do stworzenia dekoracji użyliśmy goździków gałązkowych (ulubionych kwiatów pani Walentyny), róż, eustomy oraz astrów (charakterystyczne jesienne kwiaty).

Na stole Pary Młodej położyliśmy cekinowy obrus i podłużną kompozycję, z lekko spływającymi zielonymi pędami. Za stołem Pary Młodej wykonaliśmy delikatną dekorację w kształcie serca z pojedynczymi kwiatami.

Oprócz dekoracji wnętrza sali zajęliśmy się także wykonaniem bukietu ślubnego, bukietu dla świadkowej, butonierek, dekoracja samochodu oraz dekoracją tablicy gości.

fot. Studio Luna

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu