Paulina i Sławek / Restauracja Grube Ryby w Zabierzowie

W stylu boho


Dekoracje na wrześniowy ślub i wesele Pani Pauliny były w stylu boho, z elementami greenery. Niewielkie kompozycje kolorowych kwiatów w przeźroczystych butelkach różnej wielkości stanęły na środku okrągłych stołów w otoczeniu delikatnej gipsówki. Do dekoracji zostały użyte piękne dalie w kolorze kremowym, żółtym i herbacianym, a także goździki gałązkowe, róże, odętki wirginijskie oraz cynie – w całej gamie bogactwo jesiennych kwiatów. Na stołach zostały ustawione wysokie świece na złotych świecznikach oraz na szklanych zielonych świecznikach, które nawiązywały do serwetek w kolorze butelkowym. Ciemne serwetki pięknie kontrastowały z jasną barwą kwiatów.

Stół Młodej Pary zdobił ręcznie robiony okrągły obrus w kolorze ecru oraz asymetryczna kompozycja. Za stołem na oknie pojawiła się makrama nawiązująca do obrusu oraz zielone dekoracje. Na podłużnych stołach z bufetem ułożyliśmy girlandy z delikatnej gipsówki z pojedynczymi kwiatami.

W ogrodzie udekorowaliśmy również altanę, gdzie odbyła się uroczystość zaślubin. Przy schodach stały lampiony, krzesła Młodej Pary były udekorowane girlandą z kwiatami, a na altanie były powieszone dekoracje kwiatowe z mocnym kolorystycznym akcentem. Nad krzesłami Młodej Pary zawiesiliśmy tiul.

Wykonaliśmy także bukiet dla pani Pauliny, bransoletkę dla świadkowej, butonierki oraz dekorację samochodu.

fot. Anna Osetek „A to było tak”

Skontaktuj się ze mną!
W celu zamówienia dekoracji zadzwoń do mnie lub napisz. Pomogę dobrać wszystkie szczegóły i dopasuję ofertę do indywidualnych wymagań.
Dorota Kozak, Tel. +48 509 906 984, e-mail: dorota.kozak@mandalala.eu